चैत १७, यमनमा एक शरणार्थी शिविरमा गरिएको हवाई आक्रमणमा ४० जना मारिएका छन । सहायताकर्मीका अनुसार उत्तरपश्चिमी यमनमास्थित अल मार्जाक शिविरमा गरिएको आक्रमणमा दुई सय व्यक्ति घाइते भएका छन । घटनाप्रति साउदी सरकार र हुथी विद्रोहीले एकार्कामाथि दोष थोपरेका छन । सरकारी मिडियाले साउदी विमानले आक्रमण गरेको जनाएको छ भने यमनी विदेश मन्त्रीले घटना हुथी विद्रोहीले गराएको आरोप लगाएका छन ।

साउदी अरेबियाको नेतृत्वमा रहेको सेनाले हुथी विद्रोहीद्वारा अपदस्थ यमनी राष्ट्रपति अब्दाबुह मन्सूर हादीको समर्थनमा लगातार हवाई आक्रमण गरिरहेको छ । पछिल्लो आक्रमण सानास्थिति हतियार केन्द्रमै गरिएको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen