सनम रोक्का/पथरीशनिश्चरे

पथरीशनिश्चरे नगरपालिकाको पशुपन्छी शाखाको आयोजना र हार्टको प्राबिधिक सहयोगमा ४ दिने सामुदायिक कुकुर बन्ध्याकरण शिविर आजबाट सुरु भएको छ।

`समुन्नत पशुपन्छी तथा माछापालन,सम्पन्न किसान,समृद नगर´ भन्ने मुलनाराका साथ आज मंसिर १७ गतेबाट सुरु भएको शिविर २० गतेसम्म चल्ने छ।श्री शान्ती सामुदायिक वन कार्यालयको प्राङ्गणमा शिविर संचालन भैरहेको छ।रेबिजरोग तथा भुसिया कुकुरको जनसंख्या नियन्त्रण गर्नु यस शिविर को मुख्य उद्देश्य रहेको छ।हिमालयन एनिमल रेस्कुयु ट्रस्ट(हार्ट) को तर्फबाट शिविर सयोजक चन्द्र राई र ३ जना कुकुर विशेषज्ञ भेटेनरी डाक्टर बिशाल चौधरी,रबिन्द्र तिवारी र सुजन तिवारी सहित ११ जनाको टोलि रहेका छन।आजको शिविरमा डागो र छाउरि गरि ४०-४५ को हाराहारीमा कुकुरहरुको बन्द्याकरण गर्ने लक्ष्य समेत प्राबिधिक तर्फका एक बुद्दि रसाईलीले बताए।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen