असार २३, पथरी

नगर २५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार राशी सहितको प्रदेश स्तरिय वक्तृत्वकला मोरङ्गको पथरी शनिश्चरेमा आयोजना हुने भएको छ। “सामुदायिक शान्ती निर्माणको लागी धार्मिक सहिष्णुता” शिर्षकमा प्रदेश नम्बर १ भरिका कलेज स्तरीय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता हुने भएको हो । सामुदायिक विकास मञ्च (सिडिएफ नेपाल लेटाङ र अन्तरधार्मिक शान्ति युवा समुहको आयोजनामा प्रदेश नम्बर एक स्तरिय अन्तर कलेज वक्तृत्वकला प्रतियोगिता आयोजना हुने भएको हो ।
यु एम एन सुनसरी नेपालको सहयोगमा हुने सो कार्यक्रमको सोमबार पथरीमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी जानकारी दिएको हो ।
प्रतियोगिता यहि साउन २४ गते पथरीशनिश्चरे १ स्थित सिन भिलेज पार्टी प्यालेसमा सञ्चालन हुने अन्तर धार्मिक शान्ती युवा समुहका संयोजक सुमन कुरुङ्वाङ्गले जानकारी दिए । प्रतियोगितामा प्रदेश नम्बर १ भरिका कक्षा ११ देखी माथिका कलेज अध्ययन गर्ने विद्यार्थीहरुले सहभगिता हुन सक्ने छन् । “सामुदयिक शान्ती निर्माणको लागी धार्मिक सहिष्णुता” भन्ने शिर्षकमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता आयोजना हुने अन्तर धार्मिक शान्ती युवा समुहका सदस्य आकाश थुलुङ्गले जानकारी दिए ।प्रदेश नम्बर १ बाट जम्मा २५ जनालाई फाइनलमा सहभागिता गराइने अन्तरधार्मिक शान्ति युवा समुहका कार्यक्रम संयोजक सुमन कुरुङबाङले बताएका छन् । आजको मिति बाट नै आवेदन फारम खुल्ला भएको पनि जानकारी बताइएको छ । आफनो कलेजको लेटर प्याडमा निवेदन लेखि cdfmorang56@gmail.com मा श्रावण १५ गते सम्ममा पठाउनु पर्ने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।
प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउन इच्छुक हुने विद्यार्थीहरुले साउन १५ गते सम्ममा फारम भरी प्राइम बैकमा नगद १ हजारको भौचर बुझाउनु पर्ने बताइएको छ ।
वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा २५ जना विद्यार्थीहरुका बिचमा फाइनल प्रतिस्पर्धा गराइने र सो भन्दा बढी विद्यार्थी भएको खण्डमा छनोट प्रक्रियाद्वारा प्रतिस्पर्धा गराइने अन्तर धार्मिक शान्ती युवा समुहका संयोजक कुरुङ्वाङ्गले बताए ।
समाजमा धार्मिक सद्भाव र सहिष्णुता कायम गराउने तथा विद्यार्थीहरुको प्रतिभा प्रस्फुटन गराउने उद्देश्यले यस कार्यक्रमको आयोजना गरिएको सामुदायिक विकास मन्चका अध्यक्ष किशोर कुमार भट्टराइले जानकारी दिए ।
प्रतियोगिताको विजेताले नगद २५ हजार पुरस्कार पाउनेछन् । त्यसैगरी दोस्रो र तेस्रो हुनेले जनही १५ हजार र १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार प्राप्त गर्ने बताइएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen