पथरीशनिश्चरे, २२ असार

मोरङको बेलबारीमा आयोजित अन्तरपालिका मेयर कप फुटबल प्रतियोगितामा उपविजेता बनेको पथरीशनिश्चरेको टिमलाई आज पथरीशनिश्चरे नगरपालिका कार्यालयले सम्मान व्यक्त गरेको छ ।नगर प्रमुख दिलिपकुमार राई, उपप्रमुख यमुना विष्ट वास्तोला, नगर प्रवक्ता यामप्रसाद गुरागाईं, १ नम्वर वडाध्यक्ष बाबुराम एङ्देन सहितका जनप्रतिनिधि नगर खेलकुद विकास समिति अध्यक्ष मणि लिम्बू सहितले टिमलाई बधाई दिँदै सम्मान व्यक्त गरेको छ । उपविजेताबाटै विजेता बन्ने यात्राको शुभकामना दिँदै खादा, अविर, प्रमाणपत्र सहितले सम्मानित गर्दै टिमलाई हौसला प्रदान गरिएको हो । सो टिमले प्रतियोगितामा नगद १ लाख सहित शिल्ड सहितका पुरस्कार हात पारेको छ । प्रतियोगितामा केराबारी गाउँपालिकाको टिम विजेता बनेको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen