विवेक न्यौपने
पथरीशनिश्चरे, २९ वैशाख

मोरङ्गको पथरी शनिश्चरेमा सम्पन्न नगर स्तरीय प्रथम राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड तथा बिधालय खेलकुद प्रतियोगिताको उपाधी सिंह वाहिनी माध्यमिक बिधालयले जितेको छ।
प्रतियोगितामा सिंहबाहिनी मावि ६ स्वर्ण २ कास्य पदक सहित प्रथम भएको छ भने , ६ स्वर्ण १ कास्य पदक सहित जनता माविले द्वितीय स्थान हासिल गरेको छ । प्रतियोगितामा एथलेटिक्स, भलिबल र कपर्दी खेलहरू समावेश थिए । प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल नगरको ९ नम्बर वडामा स्थापित सिंह वाहिनीको तर्फबाट रिले ४×४०० मिटरमा छात्रा तर्फ पविना मगर, लक्ष्मी राई, देवि पराजुली र प्रमिला मगरले स्वर्ण पदक दिलाए। त्यस्तै ४×४०० मिटर रिले दौडमा छात्रतर्फ रोमन माझी ,सनम मुडियारी ,सुवास राई र यादव दर्जीले स्वर्ण दिलाए। त्यसैगरि छात्रातर्फको ३ हजार मिटर दौडमा दिल कुमारी पौडेलले स्वर्ण पदक हात पारिन। ज्याभलिन थ्रो मा सुवास राई प्रथम हुँदै सिंह वाहिनीलाई स्वर्ण पदक दिलाए। त्यस्तै छात्रको २ सय मिटर दौडतर्फ रोशन माझीले थप एक स्वर्ण दिलाए। सिंहवाहिनीलाई छैटौं स्वर्ण भने लङ्ग जम्पमा पविना मगरले दिलाइन। सिंहवाहिनिलाई लङजम्पमा सनम मुडियारी र ट्रीपल जम्पमा बिष्णुमाया माझीले कास्य दिलाए।

एथलेटिक्सतर्फ १०० मिटर, २०० सय मिटर, ४०० सय मिटर , ८०० सय मिटर , १५०० सय मिटर तथा १००० मिटर रिले, ४०० मिटर रिले , शटपुट, जाभ्लिनथ्रोमा प्रतिस्पर्धा भएको थियो ।
प्रतियोगितामा विजयी विद्यार्थीलाई राष्ट्रपति रनिङशिल्ड तथा विद्यालय खेलकुद प्रतियोगिता आयोजक समितिका सदस्य सचिव अर्जुनकुमार बुढाथोकी , नगर खेलकुद विकास समितिका संयोजक मणि लिम्बू , संचारकर्मी लगायतकाले पुरस्कार वितरण गरेका थिए । साथै ४ इभेन्टमा प्रथम हुने विद्यार्थीहरु जिल्लास्तरीय राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिताका लागि छनौट भएका प्रतियोगिता आयोजक समितिका सदस्य सचिव अर्जुनकुमार बुढाथोकीले जनाउनु भयो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen