विवेक न्यौपाने, चैत्र ९

मोरङको पथरीशनिश्चरे १ मा रहेको पथरी बहुमुखी क्याम्पस प्रविधिमैत्री बन्ने क्रममा छ। क्याम्पस प्रमुख चेतन पौडेल आफ्नो एउटै मात्र उदेश्य ( क्याम्पसका प्रत्येक कक्षाकोठाहरुमा प्रोजेक्टर, स्मार्ट बोर्ड,,सबै कक्षा कोठामा सिसि क्यामेरा कम्प्यूटर ल्याव, ,ई लाईबेरि अनि प्रविधिमयी शिक्षा भएको बताउछन। पौडेलको उदेश्यमा यति बेला विभिन्न क्षेत्रमा आवद्ध ब्यक्तीहरुले सार्थक बनाउन टेवा पुर्याइरहेका छन।
गोर्खा डिपार्टमेन्ट स्टोरका सञ्चालक बलाराम आचार्यले ६८ हजार रुपैयाँ मुल्य बराबरको स्मार्ट बोर्ड , लोटस कम्पूटरका सञ्चालक समिर तिम्सिनाले ५१ हजार रुपैयाँ मुल्य बराबरको पाँच वटा सिसि क्यामेरा , पथरी हस्पिटलका सञ्चालक ईश्वरी सापकोटाले ५१ हजार रुपैयाँ मुल्य बराबरको एक थान प्रोजेक्टर, खपतडी रीयल स्टेट का सञ्चालक बिजयजंङ बस्नेतले ५१ हजार रुपैयाँ मुल्य बराबरको एक थान प्रोजेक्टर प्रदान गर्दै क्याम्पसलाई प्रविधीमैत्री बनाउने अभियानमा सामेल भैसकेका छन। यसैक्रममा खबर नेपाली डटकम का सञ्चालक गणेश कार्कीले क्याम्पसलाई १३ सेट फोन चल्ने गरीको ईन्टरकमको सम्पूर्ण सामाग्री खरिद गर्न ५१ हजार रुपैयाँ नगद प्रदान गरेका छन भने क्याम्पसले इन्टरकम खरिद गरिसकेको क्याम्पस प्रमुख पौडेलले जानकारी दिए।
विश्व विद्यालय अनुदान आयोगको अनुदानमा आफ्नो केही लगानी थप गर्दै क्याम्पसले पाँच वटा प्रोजेक्टर खरिद गरेको छ भने आफ्नै लागतले खरिद गरेको एउटा प्रोजेक्टर गरि अहिले क्याम्पसमा आठ वटा प्रोजेक्टर रहेको छ।
क्याम्पसलाई नगद ५१ हजार रुपैयाँ वा सो भन्दा बढि रकमको नगद वा जिन्सि सहयोग गर्ने व्यक्तिलाई क्याम्पस सञ्चालक परिषद् सदस्य समेत बनाईने क्याम्पस प्रमुख पौडेलको भनाई छ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen