२९ फागुन, पथरी 

१३ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा प्रहरीले मंगलबारे थापाचोकबाट एक जना बलात्कारी पक्राउ गरेको छ । गत शनिवार दिउँसो १ बजे उर्लावारी(३ थापाचोकका २५ वर्षीय ’जेम्स क्षेत्रि, रेगन, रेवत’ भन्ने चन्द्रमणि आचार्यले
लेटाङक घर भएकी ती बालिकालाई करणी गरेको उर्लावारी प्रहरीका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक राम तिम्सिनाले जानकारी दिए । आचार्यले ती बालिकालाई फोन गरी तिम्रो लागि गिफ्ट ल्याई दिएको छु कानेपोखरी आउनु भनि प्रलोभनमा पारी आफ्नै घरमा पटक पटक जबरजस्ती करणी गरेको उर्लावारी प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले आचार्यलाई मंगलबार(हिजो) पक्राउ गरी मोरङ जिल्ला अदालतबाट म्याद थप लिई अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen