पथरी

पथरी । लायन्स क्लव अफ पथरी र लायन्स क्लव अफ योङहार्टले १ लाख ६० हजार मूल्य वरावरको ४ वटा ह्विल चेयर प्रदान गरेको छ ।
लायन्स क्लव अफ अन्र्तराष्ट्रियको सहयोगमा पथरी शनिश्चरे नगरमा रहेको दुई लायन्सको पहलमा शारिरिक रुपमा अशक्त रहेका नगरका ४ जनालाई ह्विल चेयर प्रदान गरेको हो । ह्विल चेयर प्राप्त गर्ने हरुमा वडा नम्वर ५ हसन्दहका ६३ वषर््ािय मोहन प्रसाद दंगाल, वडा नम्वर २ का ७३ वर्षीया मनमाया विश्वकर्मा, वडा नम्वर ९ का ५५ वर्षिय कुल वहादुर धिमाल र वडा नम्वर ६ का २५ वर्षिय वशन्त रोक्का रहेको लायन्स क्लव अफ योङहार्टका अध्यक्ष लायन केदार बोहोराले वताए ।

स्थापना कालदेखि लायन्सले नगर क्षेत्रमा रहेका गरिवी निवारण, शैक्षिक बिकाशका क्षेत्रमा र अन्य सामाजिक क्षेत्रमा पनि कार्य गर्दै आएको र आउदा दिनमा समेत यस्तै कार्य अगाडी बडाउदै जाने लायन्सका अध्यक्ष उमेश खड्काले वताए । ह्विल चेयर वितरण कार्यक्रमको प्रमुख अथिति नगर प्रमुख दिलिप कुमार राईले लायन्सले गरेको कार्यले समाजमा सकारात्मक सन्देश बोकेको वताए । दुवै सस्थाले गरेको समाजिक कार्यमा हातेमालो गर्दै अगाडी बढ्न नगरपालिका तयार रहेको प्रमुख अथिति राई र विशिष्ठ अथिति नगर उप प्रमुख यमुना विष्ट वास्तोले प्रतिवद्धता जाहेर गरेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen