पथरीशनिश्चरे

मङ्सिर २८

मोरङ्गको पथरीशनिश्चरे स्थित पथरी बहुमुखि  क्याम्पसमा अनेरास्ववियु र अनेरास्ववियु क्रान्तिकारी क्याम्पस इकाइ कमिटिले  खेलकुद सामग्री र पुस्तक वितरण गरेको छ । आज एक कार्यक्रमको आयोजना गरि सो सामग्री प्रमुख अतिथी क्याम्पस सञ्चालक समितिका उपाध्यक्ष दिनानाथ तिम्सिनाले क्याम्पस प्रमुख चेतन पौडेललाइ  हस्तान्तरण गर्नु भएको हो ।

 बहुमुखी क्याम्पसमा एक कार्यक्रम आयोजना गरि ३ थान फुटबल ,३ थान भलिबल,३ थान ब्याडमिन्टन ,१ थान भलिबल नेट, २ थान टेबलटेनिस नेट ,४ थान टेबलटेनिस ,३ बन्डल टेबलटेनिस बल ,२ बन्डल ब्याडमिन्टन कर्क, १ दर्जन साहित्यका किताबहरु गरि कुल रु १५००० बराबरको खेलकुद सामाग्री तथा पुस्तक बितरण गरएको छ।

विद्यार्थीहरुको पढाइसङ्गै खेलकुद क्षेत्रलाइ पनि अघि बढाउनको लागि सो खेलकुद सामग्री र पुस्तक वितरण गरिएको अनेरास्ववियुका इकाइ कमिटी अध्यक्ष जनक पोख्रेलले बताउनु भयो ।

विद्यार्थीहरुको हक हितका लागि अनेरास्ववियु र अनेरास्ववियु क्रान्तिकारी सधै एक भएर यस्ता  कार्य गर्दै अघि बढ्ने अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीका प्रकाश चौहानले बताउनु भयो ।  खेलकुद सामग्री र पुस्तक गरि करिब पन्ध्र हजार बराबरको सामग्री वितरण गरिएको अध्यक्ष पोखरेलको भनाई छ।

आज नै लिम्बू बिद्यार्थी मञ्चले क्याम्पसमा  आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा अनेरास्ववियु र अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीको तर्फबाट ८ पिन्ट रगत संकलन भएको छ। उक्त रक्तदान कार्यक्रमबाट जम्मा ३७ पिन्ट रगत संकलन गरिएको छ। साबिक नेकपा एमाले सम्बद्ध अनेरास्ववियु र साबिक माओवादी केन्द्र सम्बद्ध अनेरास्ववियु क्रान्तिकारी दुई माउ पार्टिको एकीकरण पश्चात् एक भएर कार्यक्रमहरु गर्दै आइरहेका छन।

तपाईको प्रतिक्रिया

new@7am 2074-01-19 Download Listen
simrik yetra with नेपाल तामाङ घेदुङ तामाङ भाषा लिपि तथा साहित्य बिभाग प्रमुख Kajiman Theeng Tamang सग को कुराकानी Download Listen
Good Night Download Listen
simrik stationid Download Listen
Audio Four Download Listen
Audio Three Download Listen
Audio Two Download Listen
sample Download Listen